STRÖHER

Slevy

 • Happy 40D
  Happy 80ZZ

  HAPPY skříňka s umyvadlem bílá/lesk,...

  8 901 Kč -10% 9 890 Kč
STRÖHER

STRÖHER GmbH

 • tradiční německá značka vysoce kvalitních keramických obkladů
 • dokonalé spojení možností technologie výroby tažených obkladů s požadavky současného stavebnictví a architektury
 • nejširší nabídka exteriérových dlažeb, obkladů a tvarových doplňků
 • 25 let záruka na mrazuvzdornost
 • řešení dlažeb se zvýšen&y...

STRÖHER GmbH

 • tradiční německá značka vysoce kvalitních keramických obkladů
 • dokonalé spojení možností technologie výroby tažených obkladů s požadavky současného stavebnictví a architektury
 • nejširší nabídka exteriérových dlažeb, obkladů a tvarových doplňků
 • 25 let záruka na mrazuvzdornost
 • řešení dlažeb se zvýšenými nároky na protiskluznost a mechanické namáhání
Zobrazit

STRÖHER Počet produktů: 27

Podkategorie

 • Glanzstücke
  STARODÁVNÝ VZHLED.
  LESKLÝ EFEKT.
  VELMI ÚZKÉ
  Velmi úzké pásky v retro vzhledu a podélném formátu 440 x 52 x 14 mm. Svěží starodávný vzhled s nenápadným lesklým efektem. Přestože má struktura opotřebovaný vzhled, působí lesklým dojmem.
  Tyto pásky umožňují rychlou pokládku, vyspárování zaléváním a vytváří z fasády nezaměnitelný mistrovský kousek. Tento kvalitní výrobek je předurčen pro použití ve spojení se zateplovacími systémy.
 • Handstrich
  DEFORMOVANÉ HRANY.
  DRÁSANÝ POVRCH.
  EKOLOGICKÉ POUŽITÍ.
  Použití tažených fasádních pásků se stále více rozšiřuje z tradičních oblastí severní Evropy do celého světa. Drásaný povrch spojuje ducha trvanlivosti s původním charakterem kameniny. Tvar a povrch mrazuvzrodných výrobků umožňuje jejich snadné použití se spojení s moderními zateplovacími systémy. Pro tyto účely jsou právě nejvýhodnější vysoce pálené (1200 °C) tažené klinker pásky.
 • Keraprotect

  KDYSI ZNÁMÝ JAKO " HOLANDSKÝ PÁSEK " - DNES CELOSVĚTOVĚ ROTŠÍŘENÝ.

  Aby měla fasáda nebo její část vzhled režného rustikálního zdiva, není třeba použít náročné zdění z cihel. Stejný výsledek poskytne použití neglazovaných výrobků Keraprotect s reliéfním povrchem. Dokonalý vzhled režného zdiva pak zajistí rohové tvarovky. Je zřejmé, že jedna z hlavních výhod výrobků Keraprotect je vedle dokonalé ochrany exteriéru staveb vmožnosti řešení změny vzhledu fasád stávajících objektů včetně jejich zateplení.

 • Keravette
     PRO KLASICKOU I NEJMODERNĚJŠÍ ARCHITEKTURU,
     ŘEŠENÍ VE VELKÉM STYLU ZA PŘÍZNIVÉ CENY.
  Ne náhodou vznikl pojem fasáda z ialského „faccia“ – tvář. Dvacet čtyři estetických barev a dva formáty v glazovaném i neglazovaném provedení výrobků Keravette umožňují, aby svoji tvář získal každý nový i rekonstruovaný objekt. S tloušťkou 8–11 mm jsou nejen lehké, ale kvalitou střepu a povrchu dokonale stálobarevné a odolné vůči povětrnostním vlivům včetně mrazu. Tak jako všechny fasádní obklady STRÖHER jsou i výrobky Keravette předurčeny pro povrchové úpravy zateplovacích systémů.
 • Kerabig
  PŘÍRODNÍ KÁMEN Z KERAMIKY, PRO ČÁSTEČNÝ
  NEBO KOMPLETNÍ OBKLAD, VŽDY NAPÍNAVÝ
  DESIGNOVÝ EFEKT.
  Vzhled kamene vykouzlí na každé fasádě i v interiéru jedinečnou atmosféru. To platí i o výrobcích Kerabig, jejichž struktura i čtrnáct barev je inspirováno přírodními materiály – žulou, břidlicí, čedičem, porfýrem nebo pískovcem. Glazovaný povrch mrazuvzdorných výrobků STRÖHER ve formátu 15 x 30 cm cm, nově i 30 x 60 cm navíc zajistí velmi snadnou čistitelnost a dlouhodobou ochranu proti povětrnostním vlivům. Možnost použití rohových tvarovek a spárování zaléváním pak nadále zvýší úsporu nákladů proti přírodním materiálům. Nezanedbatelnou výhodou je i možnost použití ve spojení se zateplo-vacími systémy
 • Riegel 50
  MODERNÍ DÉLKA PÁSKU.
  PATINA VYSOCE PÁLENÉ KERAMIKY.
  JEDNODUCHÉ A PŘESTO VZRUŠUJÍCÍ.
  Současná kvalitní architektura požaduje více než jen jednoduché linie. V interiéru je založena na inteligentní technice, v exteriéru na spojení přírodního materiálu umožňujícím dýchání stavby s moderně řešenými konstrukcemi. V pásku Riegel 50 se spojuje moderním způsobem starodávný vzhled vysoce pálené keramiky se stylovou jednoduchostí speciálního dlouhého formátu.
 • Steinlinge
  STARODÁVNÝ PŮVAB S JEDNODUŠŠÍ A PŘESNOU
  POKLÁDKOU, VZHLED REŽNÉHO ZDIVA.
  Jsou následníky úctyhodného období pálené cihly přizpůsobenými současným standardům. Výpal v moderních pecích při teplotě 1200 °C zajišťuje výrobkům Steinlinge dokonalou mrazuvzdornost a odolnost proti povětrnostním vlivům a zároveň jim propůjčuje nezaměnitelný půvab dávných časů. Společně s rozměrovou přesnosti, snadnou pokládkou a dlouhodobou nenáročnou údržbou tak zaručuji vysoce kvalitní fasádní obklad při standardním použiti i v kombinaci se zateplovacím systémem.
 • Zeitlos
  VZHLED RUSTIKÁLNÍHO ZDIVA.
  PŘESNOST A SNADNÁ ÚDRŽBA.
  Vzhled staré cihlové zdi zažívá renesanci. Stále více fasád i vnitřních obkladů je řešeno rustikálními, jakoby se drobícími cihlami nebo obklady. Často jsou také kombinovány různé formáty „cihel“. Tento trend zachycuje rozšíření základní nabídky Zeitlos ve formátu 240 x 71 mm o dlouhé a úzké formáty 400 x 71 mm a 400 x 35 mm. Tři formáty a 9 barev tak umožňují bezpočetné množství způsobů pokládky vč. užítí proměnlivých spár. Nadčasové pásky v kvalitě klinker a vzhled ručně vyráběných cihel tak vytváří dloudobě vzhledově i funkčně kvalitní obklady. Výhodné jsou vzláště pro venkovní zásady ve spojení se zateplovacími systémy.
na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 27 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 27 položek