TERASY, SCHODY

TERASY, SCHODY  Počet produktů: 309

Podkategorie

 • AQUARIUS
 • BAZALTO
 • CLOUD BROWN
 • CLOUD ROSA
 • COTTO
 • NATURAL BROWN
 • NATURAL ROSA
 • SEMIR
 • TAURUS
 • Aera
  ORIGINÁL - NOVÝ A ČASTO NAPODOBOVANÝ.
  HRUBÁ KERAMIKA S VĚRNOU PODOBOU PŘÍRODNÍMU KAMENU SE SNADNOU ÚDRŽBOU.
  Co příroda vytvářela miliony let, je možné dnes vyrobit. To dokazují i tažené glazované výrobky se vzhledem kamene série AERA. Šest zemitých barev, tři formáty, široký sortiment tvarových doplňků, lehká čistitelnost a mrazuvzdornost umožňují dokonalé optické i funkční řešení vnitřních i venkovních dlažeb.
 • Aera T
  NOVÁ INOVATIVNÍ TVRDÁ GLAZURA, KLASICKÉ I MODERNÍ DLAŽBY.
  Trendová klasika. Existují barevné tóny, které patří k určitému stavebnímu stylu a vystihují jeho podstavu. Studená šedá, teplá hnědá a elegantní žlutá – charakteristické barvy, které patří v moderní architektuře obytných domů k dlouhodobým trendům a přiřazují domu jeho charakteristický styl. Tak jednoduše, tak útulně a tak elegantně jako stavební styl se prezentují tyto dlaždice podle barevné volby. V klasické struktuře přírodního kamene Aera ale působící ještě sebevědoměji při zachování stejné nenáročnosti na údržbu a zvýšení bezpečnosti chůze
 • Aera X
  ZE ZAKULACENÉ FLORENTINSKÉ SE STALA POPRVÉ
  LOFTOVÁ SCHODOVKA PRO X KONCEPT. HODÍ SE
  K TERASOVÝM DLAŽDICÍM V PĚTI VELIKOSTECH OD
  40 X 40 PO 40 X 80 CM.
  Velké formáty a nové tvarovky představují v podobě série Aera X začátek nové éry tažených obkladů. Výrobky blízké svým vzhledem i vlastnostmi přírodním kamenům dodají novou dimenzi vnitřním i venkovním dlažbám
 • Asar

  OBDELNÍKY V " MINI - MAXI " FORMÁTU,

  MODERNÍ VYZNĚNÍ KERAMIKY, ORIENTACE

  NA APLIKACI, REDUKCE NA LOFTOVÉ LINIE.

  Série Asar je ztělesněním typické tažené keramiky STRÖHER, která je orientována pro použití dlažby ve volném prostoru. Lehce rustikální vzhled 4 barev i v „mini-maxi“ formátu 25 x 50 cm připomíná směs suché trávy a navátého písku. Zajímavý formát dlaždic s tvarovkami nového moderního typu loft tak nabízí široké možnosti řešení dlažeb jak v exteriéru tak v interiéru.

 • Asar X
  POCIT VOLNÉHO PROSTORU S LOFTOVÝMI TVAROVKAMI,
  X - VZHLED KALIBROVANÉHO FORMÁTU 40 X 80 CM, TAKÉ VE SPOJENÍ
  S TERASOVÝMI DLAŽDICEMI TLOUŠKY 20 MM SERIE TERIOTEC X.
  Přináší nový pocit z použití keramiky Ströher ve volném prostoru. Dlaždice série Asar 40 x 80 cm ve spojení s terasovými dlaždicemi stejného formátu TerioTec® X Keraelement umožňují dokonalé propojení vnitřních i venkovních dlažeb. K tomu přispívají také jednoduché moderní tvarové prvky loft, které vyniknou zvláště na horizontálně členěných podlahách a schodech. Zajímavé možnosti dává také kombinace formátů série Asar a Asar X.
 • Duro
  LEPŠÍ VLASNOSTI STŘEPU A POVRCHU
  MAJÍ JEN NEGLAZOVANÉ VÝROBKY.
  Série Duro představuje poslední glazované výrobky STRÖHER, které se vypalují vtradičních tunelových pecích. To jim pr opůjčuje jak vysokou kvalitu střepu, tak i glazury s rustikální zemitou barevností. Ve spojení svhodným způsobem pokládky a použitím tvarovek lze vytvořit originální a příjemný vzhled dlažeb vinteriéru i exteriéru
 • Epos
  PŘÍRODNÍ KÁMEN VZLEDEM I NA DOTEK. DÍKY NEJMODERNĚJŠÍ
  TECHNOLOGII EXTRUTEC JSOU VÝROBKY SNADNO ČISTITELNÉ
  A MRAZUVZDORNÉ.
  Nová keramická odpověď na přírodní kámen – vzhledem, funkcí i dotekem. Epos je řešením pro ekologické a snadno čistitelné podlahy se vzhledem kamene. Dokonalý vzhled kamene umožňuje použitá nejmodernější technoligie digitálního tisku. STRÖHER by nebyl STRÖHER, kdyby nepřišel s tím jak odstranit „vzhled obtisku“, který digitální tisk obvykle zanechává. To se týká i doteku. Díky tvrdé glazuře 3.0, speciálně vyvinuté pro digitální tisk je dosaženo povrchu typického pro přírodní kámen. To vše s výhodou snadné čistitelnosti.
 • Roccia
  NADČASOVÝ , SPOLEHLIVÝ,  TIPICKÝ STRÖHER ZAHÁJIL RENESANCI
  MODERNÍ HRUBÉ KERAMIKY, FORMOVAL VÝVOJ POJMU " VENKOVNÍ KERAMIKA "
  Série Roccia je důkazem, že i v dnešní rychle se měnící době jsou věci, které se nemění. Kombinace jemného reliéfu s osmi barvami a nejširší nabídkou tvarových doplňků vytvořila nadčasové a dlouhodobě jedny z nejžádanějších výrobků STRÖHER. Jejich barevnost, protiskluznost a mrazuvzdornost tak umožňují řešit dlažby v každém stylu bydlení včetně exteriéru.
 • Roccia X
  ORIGINÁLNÍ REDUKOVANÉ ROVNÉ LINIE.
  X - KONCEPT KOMPLETUJE TERASOVÉ DLAŽDICE
  V 6 FORMÁTECH 30 X 30 DO 40 X 80 CM.
  Označení X v sérii Roccia evokuje volnost a pohyb, které jsou symboly pro přírodu. Velké formáty, tvarovky a hlavně zářivé barvy letních polí a luk vnesou svěžest a optimismus i do vašich domovů.
 • Terra
  KLASICKÝ NEZAMĚNITELNÝ VÝPAL V TUNELOVÝCH PECÍCH,
  PROBARVENÝ SLINUTÝ STŘEP, ODOLNÉ A I BEZ GLAZURY,
  SNADNO UDRŽOVATELNÉ.
  Výrobky série Terra představují přírodní keramiku v pravém slova smyslu. Přírodní suroviny a výpal v tunelových pecích propůjčují těmto neglazovaným výrobkům nezaměnitelné teplé zemité barvy charakteristické pro původní keramiku. Barevnost, protiskluznost a odolnost povrchu tak předurčují výrobky Terra pro užití v exteriéru a rustikálních interiérech.
na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 309 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 309 položek