Betonové dlažby TopTeramo u nás v logistickém skladu

TopTeramo s.r.o. je ryze českou společností specializující se na výrobu plošné betonové dlažby a suchých stavebních hmot. Společnost je známa nejen svými výrobky registrovanými

 

pod obchodními názvy Mramora ®, Mramorit ®, Granex®

 

Naše dlažba splňuje nejpřísnější kritéria pro požadované parametry jako je mrazuvzdornost, nasákavost, protiskluznost a pevnost. Díky tomu je také dlažba naší společnosti vyhledávána projektanty, stavebníky a spotřebiteli z celé Evropy.
Veškeré naše výrobky jsou již při výrobě sériově impregnovány impregnačním roztokem Impregnit® a díky tomu si již naši zákazníci nemusí dodatečně zajišťovat ochranu dlažby.

V poslední době se naše společnost dynamicky rozvíjí a díky tomu také již dokážeme nabídnout na trhu žádané dlažby větších formátů vedené pod názvem Granex XL. Společně s kvalitní dlažbou nabízí i další produkty, které společně s ní vytvářejí ucelený systém TopTeramo s cílem umožnit zákazníkovi barvené sladění jeho jednotlivých prvků od jednoho designu.

Tento systém je neustále zdokonalován a doplňován o nové produkty (květináče, obkladové pásky apod.) tak, aby bylo docíleno co nejvyšší spokojenosti zákazníků. V letošním roce tak TopTeramo přivádí na trh pod značkou TERAFIX  novou produktovou řadu kvalitních lepicích tmelů, které na straně jedné otevírají nové možnosti, jak ještě zdokonalit systém o prvky umožňující jednoduchou a spolehlivou aplikaci, a na straně druhé dávají zákazníkovi možnost jejich univerzálnějšího použití pro jakékoliv další standardní typy aplikací.

Naši dlažbu můžete najít jak v supermarketech, tak i v průmyslových objektech nebo občanské výstavbě. Pro zajištění optimální časové dosažitelnosti našich výrobků, jsme založili logistické sklady v Praze, v Brně a v blízkosti Hradce Králové.
Sortimentem a prodejem se naše společnost řadí k předním dodavatelům ploché betonové dlažby v EU.

STRÁNKY BETONOVÉ DLAŽBY TopTeramo

 

 

 

Načítám, prosím vydržte...